Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   
Zapraszamy do kręgielni

Dwutorowa kręgielnia otwarta codziennie w godz. 14:00 - 22:00 to propozycja spędzenia miłego wieczoru w duchu sportowej rywalizacji. Gra w kręgle to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i ponowne naładowanie się energią. To także okazja, by spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi z pracy w sposób inny niż zwykle.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

- 2 nowoczesne w pełni skomputeryzowane tory do gry

- Mini-bar z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi

Jeśli lubią Państwo sportową rywalizcję, gwarantujemy fantastyczną rozrywkę !

 

Strzelnica CEL jest nowoczesnym obiektem krytym, na którym można przez cały rok prowadzić zajęcia strzeleckie. Strzelnica posiada siedem stanowisk wyposażonych w tarczo ciągi automatyczne o dystansach od 10m do 25m oraz cele oddalające się lub przybliżające. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Nie muszą Państwo posiadać własnej broni ani doświadczenia wystarczy posiadać dowód tożsamości, a osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką prawnego opiekuna. Prowadzimy treningi strzeleckie indywidualne, grupowe, organizujemy imprezy strzeleckie dla firm oraz szkolenia w ramach kursów na licencję POF I i II stopnia. W naszej ofercie dostępna jest broń krótka, długa, gładkolufowa, oraz maszynowa. Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej na terenie obiektu. Po strzelaniu można podzielić się wrażeniami w naszym barku. Strzelnica CEL współpracuje z hotelem Chopin w Sochaczewie który zapewnia nam zakwaterowanie oraz transport jak również obsługę kateringową. Nasi instruktorzy są doświadczonymi strzelcami strzelectwa sportowego oraz taktycznego co gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie zajęć. Zapraszamy siedem dni w tygodniu w godzinach od 14.00 do 22.00

Uwaga: Obiekt przystosowany jest do strzelania z broni palnej bojowej o energii początkowej pocisku nie przekraczającej 2000J.

Strzelnica Cel © 2012 by INTER...TEST